0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

Визначаємо стиль одягу вашої дитини

24 октября 2020
10

Підросли малюки завжди якось по-особливому радують своїх батьків. Вони цілком вільно можуть заявити про свої потреби, бажання чи небажання робити певні речі, пов’язані з їх життям. У них з’являються перші «дорослі» думки, а разом з ними і прагнення до самовираження.

Визначаємо стиль одягу вашої дитини - изображение 1

Захоплення і стиль одягу

Як правило, дітки після трьох років з усією відповідальністю підходять до вибору занять, які їх захоплюють. Вони здатні виявляти цікавість до тих чи інших видів спорту, гурткам з малювання або ліплення і іншим подібним темам. Як це пов’язано з вибором стилю одягу для малюка? Дуже просто!

Визначаємо стиль одягу вашої дитини - изображение 2

Тут все відбувається так само, як у дорослих. Зверніть увагу, що спортсмени і в звичайному житті віддають перевагу спортивному стилю, художники і дизайнери часто виглядають екстравагантно, а професійні моделі і в повсякденності продовжують справляти враження живих манекенів. А тепер перенесіть захоплення вашої дитини на його гардероб і тоді ви отримаєте саме той стиль, який чудово відобразить внутрішній світ вашого малюка і, безсумнівно, порадує його.

А що якщо «занадто»?

Немає нічого дивного в тому, що дитина любить носити кросівки з джинсами або сукні з рюшами. Батьків може абсолютно не бентежити, що малюк віддає перевагу одноманітну одяг, адже це пояснюється повним зануренням в його захоплення, в цьому немає нічого страшного. Але що робити, якщо хобі у дитини специфічне і переваги в одязі теж стають такими? Не кожен батько здатний змиритися з бажанням сина одягнути спідницю як у шотландця, якого він грав на сцені театральних курсів. А як же бути зі сльозами дочки, якій не дозволяють вбратися в джинси, розписані акриловими фарбами на гуртку юних дизайнерів? Тут все складніше, але вихід все одно є.

Перше, що ви можете зробити – наочно продемонструвати недоречність деяких нарядів в повсякденності. Якщо ваш син або дочка не сприймає пояснення, тоді саме час піднести практичний урок. Дозвольте дитині прогулятися по вулиці в тих речах, які він вважає правильними і потрібними, і після цього не залишайте малюка в замішанні. Поговоріть з ним ще раз і зафіксуєте увагу свого чада на те, що сценічні або «робочі» костюми не призначені для всіх випадків життя. Можете навести як приклад працівника поліції або лікаря, які надягають свою форму тільки на роботу, адже в іншій ситуації це буде просто нерозумно.

На нашому сайті представлена ​​красива дитячий одяг в роздріб і оптом.