0 800 33-05-63 Пн-Пт: 09:00-18:00

UA | RU

UA | RU

0
Відкладені товари
Відкладені товари
0
Кошик
Пн-Пт: 09:00-18:00
Загальна сума
0 грн
Безкоштовна доставка - при замовленні від 900 грн

Про бренд

Компанія «ЮНЛ» з 2004 року випускає продукцію для самих маленьких під торговою маркою SMIL, слідуючи суворим принципам менеджменту якості.

Філософія компанії заснована на принципі створення унікального за поєднанням якості і ціни продукту, який задовольняє запити сучасного споживача. Дитячий одяг українського виробника набуває все більшої популярності серед молодих мам в нашій країні.

Головний офіс і виробничі потужності підприємства розташовані в м. Одеса. Але придбати товари можна також в країнах близького закордону. Одяг для дітей оптом (Україна) дистрибутуєтся по всiм регіонам нашої країни.

Запрошуємо вас на відео-екскурсію по нашій фабриці

Якість та екологічність

З першого дня існування команда ТОВ «ЮНЛ» прагне до того, щоб дитячий одяг українського виробництва відповідав найвищим європейським стандартам. Зокрема, на підприємстві діє вхідний контроль сировини. Також всі використовувані для пошиття текстильні матеріали мають сертифікат Oeko-Tex® Standard-100, який підтверджує екологічну безпеку продукції, і відмічені знаком «Довіра до текстилю».

Висока якість сировини

Дитячий одяг від виробника "ЮНЛ" абсолютно нешкідливий для здоров'я малюків, довговічний і приємний для шкіри, і зручний в повсякденному застосуванні для батьків. Він відрізняється не тільки відмінною якістю крою і пошиття, але і естетичним зовнішнім виглядом. Все це досягається завдяки використанню сертифікованої сировини, впровадженню сучасного дизайну, лточностi дизайнерських рішень, а також правильної організації процесу та професіоналізму всіх учасників Виробництва. Компанія приділяє велику увагу контролю якості виконаних робіт на всіх етапах-від проектування майбутнього дитячого одягу українського виробника до отримання готового виробу на склад.

Сертифікат якості
Сертифікат якості

Люди понад усе

Основою успіху підприємства «ЮНЛ» є дружна команда однодумців, які день у день створюють історію бренду SMIL. Більшість співробітників компанії - батьки, і саме їх дбайливими руками створюється одяг для новонароджених українського виробництва. Кваліфіковані кадри відносяться до активів ТОВ «ЮНЛ», яке охоче інвестує кошти в соціальне обслуговування працівників, забезпечення найкращих умов праці та відпочинку, а також в розвиток корпоративної культури і підвищення мотивації персоналу.

Пріоритетним напрямком політики компанії є орієнтація на споживача. Щоб одяг для дітей від виробника ТМ SMIL відповідав вимогам і очікуванням споживача:

  • здійснюються спеціальні маркетингові дослідження, що дозволяють дізнатися запити ринку;
  • виконується аналіз відгуків про якість дитячого одягу українського виробника ТМ SMIL, залишених покупцями на офіційному сайті компанії;
  • проводяться зустрічі з споживачами під час свят, присвячених дітям і материнства;
  • забезпечується участь в спеціалізованих дитячих виставках, де проходить спілкування з оптовими покупцями;
  • обробляються відомості, отримані від регіональних дилерів.

Основний принцип, який компанія втілила в ТМ SMIL в результаті вивчення споживчих трендів: щоб в одязі для новонароджених українського виробництва малюки відчували себе комфортно, а батьки були задоволені своїм вибором. Для зручності клієнтів було створено інтернет-магазин, дитячий одяг у якому представлений у всіх наявних моделях та розмірах.

Місія підприємства:

Сьогодні, нашими руками ми одягаємо покоління майбутнього.

Основні цінності
підприємства:

  1. Персонал компанії - команда професіоналів, яка забезпечує задоволення потреб клієнтів і прибуток підприємства;
  2. Наш головний ресурс - наші люди. Професіоналізм наших співробітників є Основоположним Активом нашого підприємства;
  3. Клієнти нашої компанії, яких підприємство забезпечує задоволення їх потреб через повний асортимент та якість наданих товарів;
  4. Торгова марка «СМІЛ» - це марка такої компанії, яка дає можливість реалізації своїх здібностей і талантів кожного співробітника своєї команди і забезпечує гідний матеріальний дохід персоналу.

Благодійна діяльність тов «ЮНЛ»

Чужих дітей не буває - таке бачення і ставлення компанії до благодійності. Протягом всього існування підприємство ніколи не залишалося осторонь від чужого горя.

Компанія постійно допомагає дому-малятку «Сонечко», в якому знаходяться ВІЛ-інфіковані діти, дітки, які страждають від ДЦП, а також позбавлені батьківського піклування.

У 2008 р ТОВ «ЮНЛ» взяла участь у проекті «Врятуйте дитинство», який проводився на території будинку-малятка № 3 (м. Одеса).

Також компанія співпрацює з благодійним фондом «Бджілка», діяльність якого спрямована на привернення уваги суспільства до гострої проблеми дитячої онкології та допомоги в зборі коштів хворим дітям. За роки співпраці з фондом компанія «ЮНЛ» брала участь в численних проектах: виступила спонсором свят «Бджілка та її друзі», «Свято дитинства», підтримала благодійні акції «Розфарбуй небо яскравими фарбами!», «Видужуй, дитина!». Також в числі таких проектів - журнал «Бджілка», прибуток від продажу якого йде на допомогу дітям, які страждають важкими захворюваннями.

ТМ SMIL є спонсором щорічного Міжнародного фестивалю благодійності «Даруй добро». Завдяки цьому музично-розважального проектi діти, які стали героями, пройшовши лікування у відділеннях гематології та онкології і переживши складні операції, змогли виступити на одній сцені з професійними артистами.

Співробітники компанії також не залишаються осторонь, допомагаючи компанії у благій справі. Зокрема, працівники фабрики взяли участь у програмі «Допомога в конверті», метою якої став збір пожертвувань жителів Одеси для оплати лікування важкохворих діток.

Благодійна та спонсорська діяльність компанії спрямована як на допомогу хворим діткам, так і на об'єднання сім'ї.

Дипломи та подяки за підтримку благодійних ініціатив.

Подивитися всі дипломи

Участь ТМ Смил у виставках

Для торгової марки «СМІЛ» участь у виставці - це результат виконаної роботи, знайомство з нашими покупцями, від яких ми отримуємо відгуки про нашу продукцію. Від сезону до сезону нові колекції одягу для дітей від виробника ТМ SMIL відображають наймодніші тенденції і розробки.

З 2004 року ТОВ «ЮНЛ» бере участь у щорічних професійних виставках BABY EXPO і BABY Fashion. Компанія неодноразово була нагороджена дипломами як учасник міжнародних форумів товарів для дітей.

З 2008 року колекції дитячого одягу від виробника ТМ «СМІЛ» представлені на міжнародній виставці «CJF - Дитяча мода» (м. Москва), визнаної в професійному середовищі: виставка відзначена знаками Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI) і Російського союзу виставок і ярмарків (РСВЯ).

Вакансії компанії

Головний офіс і виробничі потужності підприємства розташовані в м. Одеса. Філософія компанії заснована на принципі створення унікального за поєднанням якості і ціни продукту, доступного сучасному споживачеві.

Вакансії нашої компанії на Work.ua

Наші вакансії