0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

Трохи про дитячі боді

2 июля 2020
7

Боді є одним з найбільш зручних елементів одягу для маленьких діток. Тому придане для малюків, яке готується ще до їх появи на світ, налічує стільки боді, скільки зможе зносити дитинка, поки через кілька тижнів з них не виросте. Як, з чим і до якого віку дітки носять боді, спробуємо розібратися.

Різноманітність боді

Дитячі боді бувають настільки різні, що зайшовши в магазин, хочеться купити їх все. Можна знайти як класичні білі боді, так і маленькі ошатні комбідрес з спідничками для дівчаток і краватками-метеликами для хлопчиків. Цей вид одягу виробники люблять стилізувати, тому часто можна зустріти боді-сукні, боді-футболки, боді-сорочки і так далі. Виглядає це дуже забавно, тому в кожному дитячому гардеробі обов’язково є хоч один незвичайний комбінезон. Зручні вони тим, що застібки між ніжок допомагають швидко і легко змінити підгузник, що не роздягаючи при цьому малюка повністю. Таким чином, можна провести гігієнічні процедури, навіть якщо дитина спить.

Трохи про дитячі боді

Для літнього та зимового періоду існують різні боді. У теплу пору вони тоненькі і з коротким рукавом, а коли холодно, то малюкам підбирають щільні боді з довгим рукавом або навіть боді-водолазки. Для немовлят існують комбідрес, до рукавчики яких вже пришиті спеціальні захисні рукавиці.

Боді зручні тим, що під них легко підчіплювати колготки і повзунки, так як сам комбінезон без штанців, а ще це незамінний помічник для батьків дітей старшого віку. Якщо ваше чадо вже навчилося ходити і просто обожнює активні ігри на вулиці, боді завжди сховає випадково оголену поперек від вітру і холоду. Мамам активних діточок відомо, що на дитячому майданчику неможливо встигнути за дитиною з метою «ще разок» заправити кофточку в штани. Тому надягаючи бодік, «кофточка» точно не задереться.

За ростом і віком

На жаль, боді випускають не для всіх вікових груп. Існують комбідрес для самих маленьких і для дорослих. А ось для старших діток, вони зустрічаються тільки, якщо це спеціальний костюм, наприклад, для танців. Проте, складності з пошуком якісного і красивого боді трапляються і з дворічними дітьми. У деяких магазинах, включаючи інтернет-магазини, можна знайти дитячі боді на трирічних дітей, але не старше. Як правило, цей вид одягу виготовляють на зростання до 92 см., Тому всі дуже індивідуально.

Трохи про дитячі боді

І пам’ятайте, що багато боді не буває. Цей чудовий комбінезон прекрасно служить як нижнім одягом, так і відмінною одиницею для комбінування речей і створення неповторного дитячого образу.