0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

«Розпаковуємо» грудничка або правильний перехід від холоду до тепла

2 июля 2020
4

Самі стурбовані батьки – це батьки немовлят. Крихітні дітки, які і голову-то самі тримати толком не можуть, зрозумілим чином не здатні заявити про свої бажання або висловити невдоволення. Малюк сигналізує про потреби виключно криком, що, звичайно ж, викличе хвилювання у будь-який молодої мами. Однак, через кілька тижнів батьки потроху починають розуміти, коли немовля кричить від голоду, коли хоче спати, а коли йому потрібно дати водички. Але, крім іншого, дитина може «говорити» і про те, що йому жарко або холодно, і ось тут-то мами і тата не завжди розуміють, що саме потрібно робити.

Примхливі погоди

Міжсезоння – саме примхливе час, як для дітей, так і для дорослих. Ніхто до ладу не може зрозуміти холодно на вулиці чи жарко і як потрібно одягатися. Без простуд в цей час мало хто обходиться, а немовлят необхідно захищати навіть від самого елементарного нежиті. Тому перше, що потрібно зробити, це купити одяг для новонародженого, таку, щоб вона підходила саме для міжсезоння.

Якщо з домашньої одягом для самих маленьких все зрозуміло, то виходячи на вулицю складно спрогнозувати, наскільки комфортно буде дитині. Тому за основу беремо щільний бавовняний бодік, а решта – в залежності від погоди. Вся справа в тому, що перегріти малюка набагато простіше, ніж переохолодити, але перегрів є більш небезпечним, ніж переохолодження. Ось така виходить заплутана ситуація, тому «форму одягу» на прогулянку для крихти необхідно вибирати якомога уважніше.

Варіанти одягу для немовляти

Отже, якщо на вулиці тепло і сонячно, але при цьому вітряно, зверху на бодік можна нічого не надягати. Просто «упакуйте» малюка в його продувається конверт і вирушайте на прогулянку. Якщо вітер стає пронизливим і дуже холодним, укрийте дитини теплим пледом. Зважайте на те, що малюк лежить в колясці, яка додатково захищає дитину від сильних поривів вітру. Проте, якщо під теплий конверт надіти на дитину ще один шар одягу, то дитина може спітніти.

Якщо ж погода вам здається «більше поганий ніж хорошою» і сонечко визирає лише зрідка, тоді на бодік можна надіти щільну кофточку і повзунки. Два шару одягу і конверт врятують дитину від поганої погоди і не дадуть йому замерзнути. Завжди уважно стежте за температурою повітря і силою вітру на вулиці, обов’язково враховуйте їх при зборах на прогулянку. Є невелика підказка для батьків, які не завжди можуть правильно зорієнтуватися в погодних умовах. Грудничка потрібно одягати на шар тепліше, ніж себе, а малюка, який активно бігає і грається, можна одягнути так само, як себе.

Ще одне важливе правило: той одяг, яка прилягає до шкіри дитини, повинна добре вбирати вологу і «дихати». А це, як ми всі знаємо – якісні бавовняні речі, які складають основну частину гардероба вашого малюка.