0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

Подарунки для новонароджених: як купити якісний одяг

1 июля 2020
4

Народився новий чоловічок, і вас запросили відсвяткувати цю радісну подію. І ось дилема: який же подарунок вибрати малюкові і є чи одяг для новонароджених купити яку можна практично скрізь доречним піднесення? На полицях магазинів – неймовірний асортимент, серед якого легко загубитися навіть досвідченому покупцеві. Давайте розберемося, які варіанти можна купити. Ми пропонуємо подумати про підгузки, засобах гігієни, іграшки та одяг для новонароджених.

Якщо ви хочете, щоб подарунок не припадав пилом на полиці, він повинен бути корисним. Найперша і дуже потрібна річ – підгузник. Однак чи можна вважати підгузники справжнім подарунком, особливо з нагоди важливої ​​дати в житті малюка? Скоріше за все ні. Однак вони можуть служити непоганим доповненням до основного презенту, яким цілком може бути якісний одяг для немовлят, купити яку можна в ТМ СМІЛ.

Ще одне корисне придбання – кошти дитячої гігієни: різні дитячі мила, шампуні, креми, присипки. З вибором подібного подарунка слід бути обережніше. Як мінімум можна проконсультуватися з мамою дитини.

Дуже часто гості свята віддають перевагу іграшкам. Але подумайте: чи потрібна зараз іграшка дитині?

Отже, що ж купити недавно народженої дитини, щоб подарунок був і красивим, і корисним, і приємним? На це питання є цілком однозначну відповідь – дитячий одяг!

Купуючи одяг для новонароджених, Ви з’являєтеся перед небезпекою помилитися з розміром, проте цього можна уникнути, скориставшись наступними порадами:

  • постарайтеся відразу з’ясувати у мами малюка, який розмір одягу йому підходить, а також чи немає у нього роздратування на певні види тканини;
  • зверніться до консультанта магазину з проханням допомогти вам підібрати потрібний розмір, орієнтуючись на вік дитини і його можливі параметри; не забудьте уточнити, для кого ви шукаєте подарунок – для хлопчика чи дівчинки;
  • навіть якщо ви знаєте точні параметри – питайте дитячий одяг на один-два розміри більше, але при цьому враховуйте сезон, в який малюк буде носити цю річ. 56-й розмір вважається найменшим. Купити дитячий одяг цього розміру було б помилкою, оскільки напевно він представлений в гардеробі малюка з перших днів його життя. Тому краще вибирати речі, починаючи від 62-го розміру.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про дитячі речі на перший період життя малюка, читайте наш матеріал за посиланням.

Один з найголовніших аспектів, з якими Вам доведеться зіткнутися під час вибору – це якість одягу для новонароджених. Купуючи її, ні в якому разі не можна економити. Тому сміливо вимагайте сертифікати якості на продукцію і не соромтеся питати про це у продавця.

У нашому інтернет-магазині можна купити широку лінійку якісного дитячого одягу як для новонароджених, так і для дітей старшого віку. Зручна система фільтрів, заснована на таких параметрах, як вид одягу, вік, зріст і т. Д., Допоможе вам правильно підібрати дитячий одяг в подарунок.