0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

Небезпечні ігри. П’ять табу для кожної дитини

2 июля 2020
9

Всі ми любимо наших діток і нам дуже важко їх карати. Також, є батьки, які дозволяють своїм малюкам все, чого їх душа забажає. А ще є такі батьки, які регулярно карають за будь-яку провину. Батьки з різними позиціями з приводу виховання дітей дивляться один на одного як на інопланетян. Одні не розуміють такої строгості з боку мам і тат, адже світ і так досить жорстокий. Інші ж вважають, що саме безкарність псує дітей і не дозволяє їм адаптуватися в соціумі. Так де ж істина?

Небезпечні ігри. П'ять табу для кожної дитини

Золота середина

Ми не будемо оригінальні, якщо почнемо говорити про золоту середину в питаннях виховання. Адже і зайва строгість, так само як і вседозволеність, здатна нашкодити будь-якій дитині. Проте, кожна сім’я сама встановлює свої правила і дотримується їх. Однак, існує п’ять основних заборон, які стосуються всіх дітей без винятку. Як би ви не виховували ваших дітей, вони обов’язково повинні засвоїти п’ять важливих правил поведінки. Це допоможе і самим діткам, і їхнім батькам.

Небезпечні ігри. П'ять табу для кожної дитини

Чи не завдавати болю

Кожна дитина повинна знати про те, що він не має право завдавати болю ні собі, ні іншим дітям. Це стосується як фізичних впливів, так і душевних. Бути жорстоким – заборонено і це не обговорюється. Виняток можуть становити лише такі ситуації, де мова йде про самозахист. Навчіть дитину ставитися до жорстокості як до чогось вкрай негативному і тоді можливо, що він своїм прикладом навчить цього і своїх ровесників.

Небезпечні ігри. П'ять табу для кожної дитини

Чи не загрожувати життю

Категорично заборонено погрожувати будь-чиєї життя навіть як жарт. Також не можна маніпулювати оточуючими, погрожуючи їм покінчити з власним життям. Цей пункт тісно перетинається з першим, тому освоївши одне правило, ваш син або дочка з легкістю засвоять і друге.

Чи не псувати речі

Батькам не слід забувати про те, що все дароване дитині переходить в його особисту власність. Це означає, що тепер тільки ваш малюк вирішує ламати або не ламати свої іграшки, рвати або не рвати свої штани. У наш час купити одяг для малюків не так вже й складно, але залишивши дитину з однією парою штанів і однієї сорочкою одного разу, ви допоможете йому прийняти рішення про дбайливе ставлення до свого одягу згодом. Проте, псувати чуже майно категорично заборонено і за цим проступком має слідувати покарання.

Чи не йти без дозволу

Ваш малюк повинен чітко усвідомлювати, що йти куди-небудь без дозволу батьків категорично заборонено. Поясніть дитині, що це не примха, а міра безпеки.

Не брати чужого без дозволу

Ніхто не любить, коли його речі беруть без дозволу. Ваша дитина повинна розуміти це і ніколи не брати чужого без дозволу. Як наслідок, ваше чадо навчиться правильно реагувати на ситуації, коли інші діти беруть без дозволу його іграшки.

Небезпечні ігри. П'ять табу для кожної дитини
Caucasian boys fighting over dinosaurs