0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

Формуємо стиль з пелюшок

30 октября 2020
30

Коли ми говоримо про те, що формуємо стиль дитини з пелюшок, то маємо на увазі саме ці самі пелюшки. Адже в слові «стиль» закладено набагато більше, ніж просто переваги в одязі. Це спосіб життя, особистий вибір, смак та інше. Тому важливо починати формувати в дитині те саме «почуття прекрасного» з найперших днів життя.

Якісні пелюшки і красива музика

У перші місяці життя, малюки краще сприймають світ через тактильні відчуття і звуки. Тому пелюшки з натуральних тканин, байки або бавовни, будуть просто необхідні. Нехай місце, яке ви застилаєте пеленочка, буде затишним і комфортним для дитини. Ту ж роль що і пелюшки, в житті немовляти грають дитячий одяг для новонароджених, банні рушники, якісні підгузники і взагалі все, з чим стикається малюк.

Формуємо стиль з пелюшок - изображение 1

Хорошим звуковим фоном послужить спокійна музика. Нехай в кімнаті, де відпочиває новонароджений, не буде чути відлуння телевізійних новин, замість цього включіть добірку класичної музики, звуки природи або просто дитячі колискові. Це дозволить малюкові відчувати себе спокійно, адже від різких незнайомих звуків, дітки нервують, чому гірше сплять і вередують.

Приємне кольорове оформлення

Відомо, що новонароджені дітки найкраще сприймають чорний і білий кольори, особливо в поєднанні. Але це зовсім не означає, що все кольорове оформлення ліжечка та дитячої кімнати повинні бути в чорно-білій гамі. Найкраще підберіть приглушені пастельні відтінки для оформлення особистого простору малюка. Нехай стіни і дизайнерські елементи кімнат грудничка будуть універсальними, щоб пізніше ви змогли додати більше яскравих фарб в дитячу кімнату.

Нехай спочатку вашу дитину нічого не дратує і не викликає дискомфорт, а ще нехай обрана вами колірна палітра добре поєднується з меблями і не вибивається із загального стилю в оформленні. Може малюк ще цього не усвідомлює, але на підсвідомому рівні, перебуваючи в красі, він вбирає в себе розуміння цієї краси. Знаєте вислів «вроджене почуття стилю»? Так ось, воно не вроджена, а придбане з найперших днів життя.

Їжа та дитячий столик

Коли ваш малюк почне харчуватися чимось крім молочка, привчайте його до того, що у нього є свій столик, свої столові прибори, посуд і серветки. Після їжі залишайте столик чистим, витирайте його при дитині. Пізніше, запропонуйте малюкові самостійно прибрати крихти спеціальною ганчірочкою, а коли малюк підросте, ці дії будуть доведені до автоматизму. Якщо ви практикуєте спільні прийоми їжі, то нехай малюк спостерігає за тим, як ви поводитеся за столом.

Формуємо стиль з пелюшок - изображение 2

Таке ж правило актуально і для дитячого столика, за яким дитина ліпить з пластиліну і малює. Тоді і в старшому віці він буде залишати своє робоче місце в чистоті і порядку.