0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

Домашній одяг і навіщо вiн потрібний

7 октября 2020
13

Традиція носити в якості домашнього одягу старі і зношені речі також популярна, як і пересуватися по будинку в банному халаті. На жаль, навіть більш молоде покоління не завжди звертає увагу на те, що в багатьох магазинах (включаючи і інтернет-магазини), існує такий відділ як «домашній одяг». Але, ніколи не пізно привчити себе бути ще краще і найголовніше, у нас є шанс прищепити розуміння домашнього одягу своїм дітям.

Що це таке і з чим її носять

Домашній одяг для дитини є практично те ж саме, що і для дорослого. Це можуть бути щільні кофти і легінси, легкі трикотажні футболки та шорти, спеціальні м’які домашні костюми, що складаються із зручних штанів і кофт на блискавки. Для дівчаток виробники виготовляють красиві домашні сарафани. Існує навіть спеціальна домашнє взуття, яка замінює такі звичні безформні тапочки.

Домашній одяг і навіщо вiн потрібний - изображение 1

Домашній одяг відрізняється від звичайної піжами, так як одяг для сну – це не те ж саме, що одяг для дому. Необхідно розділяти любе види одягу і привчати своє чадо виглядати відповідно. Ми не одягаємо дитині строкату футболку в школу, а сорочку з брюками на прогулянку, тому нам не слід привчати малят спати в тому ж, у чому й ходити по будинку.

Халат використовується тільки для того, щоб дійти з кімнати до ванної та назад, піжама, щоб спати, домашній одяг виключно для дому. Найцікавіше те, що саме дитячі домашні речі дуже легко переплутати з повсякденними.

Яким має бути одяг для дому

Домашня дитячий одяг для дитини будь-якого віку повинна бути легкою, приємною до тіла і бажано безшовної. Всі речі повинні бути з натуральних матеріалів, не тиснути, не тиснути і не парити. Будинок – це те місце, де хочеться розслабитися і отримувати задоволення від відпочинку. Незважаючи на те, що дітки зазвичай не завантажені величезною кількістю справ, свою навантаження вони відчувають і теж хочуть проводити час, не переживаючи ні про що. Саме тому малюки так люблять бігати по дому тільки в нижній білизні. Проте, взимку в майці і трусиках малюк точно замерзне, тому домашній одяг, так чи інакше, займе своє місце в дитячому гардеробі.

Домашній одяг і навіщо вiн потрібний - изображение 2
Kids play in bed. Children at home in white sunny bedroom. Brother and sister in matching pajamas playing in parents bedroom. Family morning. Boy and girl wake up or go to sleep.

Крім очевидних переваг, одяг для дому має ще один вагомий плюс. Перевдягання після вулиці, перед сном, перед ванною і так далі, привчають дитину до акуратності. Коли ваш малюк виросте, його не можна буде застати зненацька спонтанним появою гостей, і він завжди буде відчувати себе комфортно.