0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

Дитячий одяг: як привчити малюка його берегти

5.10.2020
28

З проблемою, вказаній у заголовку, періодично доводиться стикатися всім батькам. Розкидана навколо одяг для малюка, іграшки (а деякі з них – поламані), порвані книжки, що випали з комплекту олівці і фломастери … Швидше за все, з цим доводилося боротися і Вам. Отже, як же привчити малюка до порядку?

Дитячий одяг: як привчити малюка його берегти - изображение 1

Самий перевірений спосіб – кожен раз перетворювати прибирання в гру. Наприклад, позмагатися, хто зробить це швидше. Особливо гарний цей спосіб для тих сімей, де росте більше однієї дитини, – малюки ніколи не проти позмагатися в швидкості і спритності. При цьому важливо, щоб у Вас був спеціальний комод для одягу для малюка і шафка з поличками для інших речей, велика коробка або бокс для іграшок.

Визначте разом, де буде «прописана» кожна дрібниця, і завжди кладіть її в один і той же місце. Враховуйте думку дитини – нехай розташування свого одягу вибере сам малюк. Тоді Ви зможете сміливо вимагати, щоб все було розкладено по поличках. Так, наприклад, в гардеробі повинна бути окрема полиця для штанців, антресоль для кофтинок, шухлядка для шкарпеток і колготок, ніша для суконь і костюмчиків. Допоможіть йому підтримувати порядок, купивши необхідні аксесуари – гачки, вішалки, підвісні органайзери.

Пам’ятайте, що Ваш власний позитивний приклад – найкращий зразок для наслідування. Адже всі батьки знають, що дитина звертає мало уваги на слова, але прагне повторити те, що бачить. Покажіть йому, як необхідно поводитися зі своїми речами. Зокрема, це стосується і одягу. З самого раннього віку привчайте малюка:

  • акуратно і дбайливо ставитися до речей, стежити за тим, щоб на них не було плям і дірок, доглядати за взуттям;
  • самостійно вибирати одяг відповідно нагоди, в свято надягати ошатний одяг, а в решту часу – повсякденне;
    вміти складати одяг і зберігати її в відведеному для неї місці;
  • своєчасно відносити речі в прання, не допускаючи надмірного забруднення;
  • стежити за складовими частинами комплекту щоб уникнути їх втрати.
Дитячий одяг: як привчити малюка його берегти - изображение 2

Процес навчання буде більш ефективним, коли у дитини з’явиться розуміння того, що кожна річ коштує грошей, які ще потрібно заробити. Одяг стане ціннішою для малюка, якщо рішення про її покупку буде прийматися разом з ним. Вирушаючи на шопінг, візьміть чадо з собою. Дозвольте йому самому зробити вибір і купити речі, які йому сподобаються. Також дбайливе ставлення до них можна культивувати, пропонуючи дитині самостійно попрати дещо з його нарядів.

Якщо ж ви забажаєте оновити гардероб – загляньте в інтернет-магазин «Смил». Вас приємно здивує наш асортимент і ціни на одяг для Вашого малюка.

Схожі статті: