0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

Діти блогерів і їх образи

12 октября 2020
15

Блоги правлять інтернетом. Існує безліч майданчиків, де кожен може розмістити свій власний щоденник в будь-якому зручному форматі. Серед блогерів є як відомі люди, так і прості користувачі мережі Інтернет, які при хорошій розкрутці теж стають відомими і популярними. Медійні особистості ведуть свої блоги на найрізноманітніші теми, починаючи від кулінарних і закінчуючи щоденниками про стилі. Існують і блоги молодих матерів, в яких вони розповідають про своїх діток і про всі принади материнства. Серед таких відомих у всесвітній павутині мам є стильні та успішні жінки, на яких рівняються багато дівчат.

Діти блогерів і їх образи - изображение 1

Стильні дітки

Як правило, мами-блогери роблять свої щоденники узагальненими. Вони ведуть відразу кілька рубрик про материнство. Серед цих рубрик є матеріали і про виховання малюків, і про їх іграшках, розвиваючих іграх та програмах. Однією з найбільш переглядаються рубрик в таких блогах є рубрика про дитячому стилі.

Діти блогерів і їх образи - изображение 2

Блогери ведуть відеощоденники про те, де і як вони купують речі своїм діткам, і найцікавіше – публікують професійні фотографії зі своїми синами і дочками в образах «як у дорослих». Якщо виключити тих, хто шиє одяг спеціально для таких зйомок, то можна помітити, що дитячі образи складаються без прив’язки до яких-небудь конкретних магазинах або брендам. Багато читачів помиляються, кажучи про те, що маленькі модники з ніг до голови одягнені в дитячу колекцію D & G або більш демократичну ZARA. Насправді, молоді мами, які дбають про унікальному стилі своїх чад, скрупульозно вишукують гідні речі у всіх можливих магазинах і інтернет-каталогах. Тільки так у них виходить скомбінувати для дитини приголомшливий образ, який не буде схожий на інші образи в аналогічних блогах.

Дитина «як з обкладинки»

Найпростіше – зайти в монобрендовий магазин і вибрати кілька «капсул» для свого малюка. Однак, для того, щоб ваша дитина мала свій власний стиль, одяг необхідно комбінувати. Зверніть увагу на діток блогерів – їх малюки не одягнені занадто «складно», прості джинси і футболка можуть виглядати ультрамодно, якщо ці речі правильно підібрані. Так само, як і у дорослих образах, в дитячих ансамблях необхідно пам’ятати про аксесуари. Маленька сумочка або акуратний браслет вдало підкреслять неповторність вашої дівчинки. Так само і з хлопцями, якщо образ має на увазі доречність шкіряного браслета на руці «як у тата», то сміливо пропонуйте його дитині.

Хорошим завершенням будь-якого способу є і загальний охайний вигляд вашого хлопчика чи дівчинки. Робіть стильні зачіски синові, дозволяйте доньці фарбувати губи прозорим дитячим блиском. Нехай з осіб малюків не сходить посмішка, і тоді ваші діти завжди будуть виділятися серед своїх ровесників.

На нашому сайті вас чекає якісна і стильна дитячий одяг оптом і в роздріб.