0 800 33-05-63 Пн-Пт: 08:00-18:00

ru | ua

ru | ua

Пн-Пт: 08:00-18:00

Чи потрібно дарувати дитині одяг на Новий Рік

2 июля 2020
8

Настають новорічні свята і ваш малюк вже в передчутті, адже це свято сповнений чарівництва, затишку і подарунків. Ви радієте разом зі своєю дитиною, але в глибині душі у вас є одне невирішене і найголовніше питання – подарунок під ялинку. Адже те, що ваше чадо просить в листі Дідові Морозу, він ще не асоціює з вами, а подарунок від батьків ще ніхто не відміняв.

Враховуємо вік дитини

Маленькі дітки найбільше будуть раді саме іграшок, так як одяг асоціюють виключно з фізичним комфортом. Крихітці буде незрозуміло навіщо йому потрібен новий красивий светр, коли у нього вже є ціла стопка теплого одягу. Тому дитині дошкільного віку найкраще одягу не дарувати.

Чи потрібно дарувати дитині одяг на Новий Рік

Зі школярами все складається трохи інакше. Дітки всі також заохочуємо пасажирів іграшки в подарунок, але вже відчувають себе людиною соціальним і в цьому соціумі вже є свої розмови, свої погляди на інших дітей. Тому разом з бажаною іграшкою, подаруйте своєму чаду красиву стильну річ або костюм. В якості подарунка вашому синові або доньці відмінно підійде зручний і красивий одяг для дітей від виробника ТМ СМІЛ.

А ось з підлітками з приводу подарунка найкраще радитися. Швидше за все, шопінг буде відмінним подарунком для дівчинки, а ось хлопчикам краще купувати одяг у звичайне час, не на свято.

Враховуємо інтереси дитини

Вік віком, а дітки все ж у всіх різні. Є дівчата, які ледь навчилися говорити, а вже такі модниці, що ніякі іграшки не замінять пару новий суконь. З хлопчиками все так же само. Можливо, ваш син дивиться на тата і хоче бути як справжній дорослий чоловік, тому з огляду на інтереси своїх дітей можна чітко зрозуміти, чи готові вони брати одяг в якості подарунка, або це буде їм зовсім нецікаво.

Чи потрібно дарувати дитині одяг на Новий Рік

Якщо ж ваш малюк, будучи школярем, абсолютно не проявляє ніякого інтересу до власних речей та ви чітко це бачите, не проявляйте наполегливість, загортаючи в барвисту обгортку ультрамодні джинси з дорогою дитячої колекції – дитина це не оцінить і навіть розчарується. Змушуючи своє чадо полюбити те, що йому поки що не «кохається», ви плекати в ньому не почуття стилю, а навпаки, відштовхуєте від теми формування образу.

Найкращий подарунок – це бажаний подарунок. Намагайтеся не пропускати повз вуха натяки вашої дитини і оцінити його інтереси, перш ніж купувати святковий презент. Нехай ваше свято буде сімейним і теплим, а ваша дитина найщасливішим!